DSC_1036.jpg

výroba a prodej vrchlíků pro RC paragliding

RC para SKY je česká firma zabývající se výrobou a prodejem vrchlíků a příslušenství pro RC paragliding. Na trhu působíme od roku 2012, avšak vývoji RC padáků se věnujeme již od roku 2004. Naší předností jsou dlouholeté zkušenosti v oblasti modelářství i létání na velkých paraglidingových křídlech. Firma RC para SKY je považována za průkopníka RC paraglidingu v České republice.

Naším cílem je výroba vysoce výkonných RC kluzáků a skutečných maketových zmenšenin velkých padákových křídel s reálným chováním a perfektními letovými vlastnostmi.

Snažíme se o to, aby létání s RC vrchlíkem bylo pro naše zákazníky skutečným koníčkem. Poskytujeme kompletní poradenství o RC paraglidingu a v případě potřeby jsme ochotni navštívit Vás v rámci ČR a pomoci Vám s nastavením křídla nebo si prostě jen tak zalétat společně...

Naše padáky jsou kompletně hotové, vyvázané a připravené pro let. Každý vrchlík je po výrobě testován při krátkém zkušebním letu. Naše vrchlíky jsou vhodné jak pro svahové, tak i motorové létání.
O vývoji
Záliba k RC paraglidingu u nás vznikla z našich dvou velkých koníčků, kterými jsou klasický paragliding a modelařina. První myšlenka se zrodila někdy v roce 2004, kdy jsme se rozhodli zkusit spojit tyto dvě záliby dohromady a vyzkoušet tak RC paragliding. V tu dobu však na trhu chyběla kvalitní RC křídla, proto jsme postupně začali navrhovat, vyrábět a rozsáhle testovat naše vlastní vrchlíky. Od té doby pod našima rukama vznikla desítka prototypů. Na každém z nich jsme odvedli spoustu hodin práce, ať již při navrhování, šití, vyvazování i zalétávání. Při výrobě jsme vždy vycházeli z tvarů a vlastností velkých paraglidingových kluzáků tak, aby se jednalo o reálnou zmenšeninu velkého padáku se stejnými letovými vlastnostmi.

Od našeho prvního navrženého a ušitého RC vrchlíku jsme prošli velkým vývojem a získali spoustu zkušeností a poznatků, proto si dnes můžeme dovolit hrdě konstatovat, že vyrábíme a nabízíme vysoce výkonné RC kluzáky, které se řadí mezi TOP vrchlíky na trhu.
Naše filozofie
- jdeme si svou vlastní cestou bez ohledu na konkurenci - prostě jen děláme to, co nás baví

- létání je náš život, milujeme svoji práci a vše, co se pohybuje vzduchem, vše, co létá
Náš tým
Honza - nadšený vývojář, konstruktér, pilot a blázen do létání... navrhuje křídla, zalétává a testuje nejen prototypy, ale také každý vyrobený vrchlík, řídí chod firmy.

Jana - komunikativní a energická organizátorka s pozitivním myšlením... řídí a zajišťuje chod firmy, komunikuje v angličtině a němčině, stará se o to, aby každá objednávka a každý email byly vyřízeny včas.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one